Son Haberler
Anasayfa / Ne İyi Gelir / Nasıra Ne İyi Gelir

Nasıra Ne İyi Gelir

Nasır

ayak-ağrılarına-ne-iyi-gelirNasıra ne iyi gelir sorusunun cevabını birçok insan arıyor çünkü birçok insan nasır sorunundan müzdarip.Öncelikle nasır nedir konusundan bahsetmek gerekiyor.Nasır insan derisinin o bölgedeki sürtünmeye,aşırı çalışmaya ve zorlanma gibi şeylere o bölgeyi korumak için bir tepki vererek o bölgenin sertleşmesi olarak tanımlanıyor.Nasır genellikle ayaklarda ayaklarda ise topuk bölgesinde oluşur çünkü cildin en çok zorlanan ve sürtünmenin fazla olduğu yer bu bölgedir.Nasır ellerde de oluşabilir.Nasıra nasıl geçer yani nasıra ne iyi gelir sorusunun cevaplarını sizler için bulduk işte cevapları;

Nasıra Ne İyi Gelir

  • E vitamini içeren kremler nasıra düzenli olarak uygulandığından nasıra iyi gelir bunun  yanında badem yağı içeren kremlerde nasıra ne iyi gelir sorusunun en iyi cevaplarından biridir.
  • İncir ağacı yapraklarının sapları kırılarak suyu akıtılır ve o süt şeklindeki sıvı 2-3 hafta boyunca sürülür ise nasıra çok iyi gelir.
  • Duş aldıktan sonra yumuşayan topuklar topuk taşı ile ovulursa nasırlara iyi gelir.
  • Taze bir limon alınır ve nasırlara tam oturacak şekilde güzelce kesilir ve nasırlı olan bölgelere bir bez yardımı ile bağlanır.Bu uygulama gece yatmadan önce yapılır bu yöntem nasıra ne iyi gelir in iyi bir cevabıdır.
  • Limon uygulamasındaki gibi sarımsak ve ya soğan kesilir ve yatmadan önce bir bez parçası ile bağlanarak uygulanır.
  • Ayaklarınıza en uygun ayakkabıyı tercih etmelisiniz çünkü yanlış ayakkabı tercihi nasır oluşumu altında yatan en önemli nedenlerden bir tanesidir.Ayakkabıyı denerken ayağınıza tam oturmasını sağlayın ne çok bol olsun neden çok sıkı olsun.
  • Ayakkabıya dikkat edildiği kadar çoraba da dikkat edilmesi gerekiyor.Pamuk ve teri emme özelliğine sahip çorapları tercih etmeye özen gösteriniz.
  • Ayak nasırları için elma sirkesi çok etkilidir.Bir leğenin içerisine ılık su ekleyiniz sonrasında koyduğunuz suyun üçte biri kadar elma sirkesi ekleyiniz ve bu suyun içerisinde ayaklarınız yirmi dakika kadar bekletiniz ve bu uygulamayı düzenli olarak uygulamaya gayret ediniz.
  • Soğan nasır sorununda çok etkili bir yiyecektir.Soğan ocakta közlendikten sonra bez ile sararak uygulayın.Bu yöntemi haftada üç kez uygulayınız.
  • Taze domates ikiye bölünür ve sonrasında sulu olan bölge ayaklardaki nasırlı bölgelere koyun ve bir bez ile iyice sarın bez sardıktan sonra bir çorap giyin ve uyuyun sabah temizleyin.

Hakkında Admin

Araştırmacı Yazar Ne İyi Gelir Konusu Hakkında Uzman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*