Son Haberler
Anasayfa / Zayıflama / Kilo Aldırır Mı / Nescafe Kilo Aldırır Mı

Nescafe Kilo Aldırır Mı

nescafe-kilo-aldirir-miDiyet yapan birçok kişi birçok yiyecek ve içecek kilo aldırır mı sorusunu soruyor Nescafe kilo aldırır mı sorusu da bu  sorularından biridir. En çok tüketilen ve birden çok çeşidi olan kahvelerden biri olan Nescafe günün her zamanında tüketilmektedir. Kilo vermek isteyen birçok kişi tükettiği birçok yiyeceğin ve içeceğin kilo aldırıp aldırmayacağını merak etmektedir. Nescafe 3ü1 arada ve 2si1 arada olmak üzere iki çeşitte ve birbirinden birçok türde kahve çeşidine göre kalori değişmektedir.

Peki ya Nescafe kilo aldırır mı yani kilo yapar mı?  Nescafe her gıda ve içecekte olduğu gibi fazla tüketildiğinde kişinin kilo almasına katkı sağlar fakat Nescafe 2’si 1 arada Nescafe 3’ü 1 aradaya göre daha rahat tüketilebilir. Nescafe 2’si 1 arada 50 kalori iken 3’ü 1 arada 81 kalori civarındadır. Nescafe 3’ü 1 arada fazla tüketildiğinde kişiyi kişinin kilo almasına neden olur bu yüzden günde en fazla 1 adet 3’ü 1 arada tüketilmelidir. Diyette olan kişiler ve kilosunu kontrol altında tutmak isteyen kişiler Nescafe 2’si 1 arada tüketmelidirler.  Her iki türde kilo aldırır diyemeyiz fakat kilo aldırmaya yardımcıdır  fazla tüketildiğinde tek başına kilo aldırıcı etkidedir.

Hakkında Admin

Araştırmacı Yazar Ne İyi Gelir Konusu Hakkında Uzman

Bir yorum

  1. Nescafe kilo aldırmıyor aslında kilo yapan içindeki süt tozu yani kreması ve şeker. Diyette en güzeli ya türk kahvesi yapmak yada sadece nescafe içine sıcak su atarak içmek ne süt tozu ne gerçek süt nede krema olmalı. Klasik nescafe acı olsada diyette nescafe gold önerirm.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*