Son Haberler
Anasayfa / Genel / Salonunuzu Geniş Gösteren Orta Sehpa Modelleri

Salonunuzu Geniş Gösteren Orta Sehpa Modelleri

castrum-beyaz-cevizBilindiği gibi ev dekorasyonu en çok önem verilen konular arasında kendini gösterir. Evin güzel olması, eşyaların duruşu, materyallerin pozisyonu, duvar renkleri, yardımcı aksesuarlar ve pek çok farklı ev eşyası ile dekorasyon bir bütün olarak ortaya konulur. Bu noktada gelen ziyaretçilerin en çok zaman geçirdiği oturma odaları, salonlar ve bu alanlara bağlantı sağlayan koridorlar titizlikle dizayn edilmelidir. En basitinden hiçbir şey yapılamayan koridorlara şık bir duvar rafı eklenmesi ile hava birden bire değişecektir. Bunun yanı sıra bazı dekoratif hamleler ise mevcut alanların daha ferah ya da daha geniş gösterilmesi üzerine kurulabilir. Tıpkı duvara asılan bir tablonun dar duvarı geniş göstermesi gibi, salonun orta yerine profesyonel bir biçimde yerleştirilen orta sehpa ürünleri ile de mevcut salon oldukça geniş durabilir. Peki ama tüm bunlar nasıl uygulanır, modeller nasıl seçilir?

Ferah Salonlar İçin Uygun Sehpalar

Ev hanımlarının ya da evine gerçekten de düşkün ev sakinlerinin orta sehpa modellerini incelerken üzerinde durdukları temel unsurlar arasında şıklık, uyum, renk, tip gibi noktalar yer alırken, eğer daha ferah ve geniş bir salon etkisi yaratılmak isteniyor ise burada modelin genel duruşu ve yerleşimi de öne çıkar. Örnek olarak Castrum orta sehpa modeli gibi seçenekler değerlendirilebilir. Çünkü bu tip modellerin küçük bir masa edası ile salonun orta yerinde şıklıklarını sunması, yapı olarak da hem zemin için hem de orta ve üst kısım için ferah bir hava yaratması olumlu olacaktır.

Hamton orta sehpa modeli de geniş bir salon görünümü kazandırmak için heybetli durmakla beraber, ceviz renginin beyaz rengin doğallığı ile buluşması da oturma odasında enfes bir tat yaratabilir. Ev sakinleri en güzel ürünleri bu şekilde seçip deneyebilirler.

Hakkında Admin

Araştırmacı Yazar Ne İyi Gelir Konusu Hakkında Uzman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*