Son Haberler
Anasayfa / Uzmanlar / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Bel Fıtığı Kürü

İbrahim Saraçoğlu Bel Fıtığı Kürü

bel-fitigi-kuru-saracogluToplumumuzda oldukça yaygın olan sorunlardan bir tanesi olan bel fıtığı için İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği kürü düzenli ve düzgün şekilde uyguladığınızda bu sorundan kurtulabilirsiniz. Yapılan araştırmalar her insanın hayatında en az bir kez olsun bel ağrısı çektiğini söylemektedir. İbrahim Saraçoğlu bel fıtığının omurgadaki disklerin içerisinde bulunan jele benzeyen yapının dışarıdaki katmanı iterek dışarı çıkması durumu olduğunu söylemektedir. Bel fıtığı için öncelikle bir doktora gidilmesi gerektiğini söyleyen İbrahim Saraçoğlu önerdiği kürü doktorun tavsiye ettiği ilaçlara yardımcı olarak uygulanmasını öneriyor. Bel fıtığı için öncelikle bir doktora gitmek gerekiyor bel fıtığına hangi bölüm bakar? yazımızı okuyarak bu konu ile alakalı daha çok bilgi alabilirsiniz. Bel fıtığı ayakların uyuşması, yürürken ve otururken zorluk çekme, sarsılma durumlarında fazlalaşan ağrılar, hareketlerin kısıtlanması, bacağa vuran ağrı gibi belirtiler göstermektedir. Peki ya bel fıtığı sorunu olan bir kişi ne yapmalıdır yani İbrahim Saraçoğlu bel fıtığı için hangi kürü öneriyor?

Bel Fıtığı Kürü

Kırk Kilit Bitkisi (At Kuyruğu): İbrahim Saraçoğlu bel fıtığı rahatsızlığı olan kişiler için kırk kilit bitkisinin kürünü önermektedir. Bel fıtığı kürü için öncelikle 10 gram kadar yani 1.5 tutam kırk kilit bitkisi bir tencere içerisinde kaynayan bir bardak suyun içerisine atılır. 5 dakika kadar kısık ateşte kaynatıldıktan sonra ılımaya bırakılır ve ılıyınca süzülür. Yatağa uzandıktan sonra ise iki parmak yardımıyla boynun kökünden kuyruk sokumuna kadar güzelce yedirilerek sürülür. Her uygulamada 15 defa yapılır. Uygulama yapılan odanın sıcaklığına dikkat edilmelidir ve oda soğuk olmamalı oda normal sıcaklıkta olmalıdır.

 

Hakkında Admin

Araştırmacı Yazar Ne İyi Gelir Konusu Hakkında Uzman

2 yorum

  1. İlk defa televizyonda görmüştüm. İşe yarıyor. Ağrıları bıçak gibi kesti.

  2. Bizler Şehirler arası Nakliyat Yapanlar bir firmayız. Bizler de Bel Fıtığı oluyoruz. Bu şekilde güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Elinize emeğinize sağlık. Uğraş vererek güzel web sitesi hazırlamışsınız . Tebrikler…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*