Son Haberler
Anasayfa / Uzmanlar / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme

Göğüs Büyütme

gogus-buyutmeBirçok kadın göğüslerinin küçük olmasından şikayetçi durumda bu nedenle İbrahim Saraçoğlu göğüs büyütme için verdiği kür ile bu soruna çözüm sağlıyor.Göğüslerin küçük olması birçok kadın için oldukça sorun yaratacak bir durumdur ayrıca göğüslerin küçük olması kadınlarda özgüven eksikliği doğurmaktadır.Göğüslerin küçük olması genellikle genetiktir bu nedenle ailenizdeki bireylerde göğüs boyutları küçük ise sizinde göğüslerinizin küçük olma ihtimali vardır.Ayrıca göğüslerin büyümesi ergenlik çağına gelindiğinde artan hormonlar sayesinde olur buna bağlı olarak göğüslerin küçük kalmasında hormonal sorunlar olabilir bunun yanında zayıflık,yetersiz beslenme gibi nedenlerde göğüslerin küçük kalmasına neden olabilir.Peki ya İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme kürü nasıl uygulanır?

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme

İbrahim Saraçoğlu göğüs büyütmek için önerdiği kürün işe yarayabilmesi için kullanılan bitkilerin doğru türde olması ve kürü uygularken verilen beslenme düzenine göre beslenilmesi gerektiğini söylüyor.

 

  • Bu kür için öncelikle şerbetçi otu kullanılır.Bu ot beş gram bir bardak su içerisinde 8 dk kaynar.Ilıması beklenir sonrasında süzülür ve tüketilir.Bu bir ay boyunca her gün uygulanır.Bunu bir ay kullandıktan sonra hayıt tohumuna geçmelisiniz.
  • Hayıt tohumunun doğru olan türü bulunur ve şerbetçi otunun kullanım şeklinde olduğu gibi bir ay boyunca kullanılır.Bu iki bitkiyi kullanırken aşağıdaki beslenme düzenini uygulamalısınız.
  •  İki günde bir avokado tüketmelisiniz ayrıca her gün ceviz ve kuru beyaz üzün tüketmelisiniz.Bunun yanında iki günde bir 30 gram kadar sütlü çikolata tüketilir.

 

Hakkında Admin

Araştırmacı Yazar Ne İyi Gelir Konusu Hakkında Uzman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*