Son Haberler
Anasayfa / Uzmanlar / İbrahim Saraçoğlu / İbrahim Saraçoğlu Sedef Kürü

İbrahim Saraçoğlu Sedef Kürü

Sedef Hastalığı

ibrahim-saracoglu-sedefSedef hastalığı kronik bir cilt rahatsızlığı olmasının yanında sık görülen rahatsızlıklardan bir tanesidir buna bağlı olarak bu sorunu yaşayan kişiler doğal olarak bu sorundan kurtulmak istiyor.İbrahim Saraçoğlu sedef kürü bu rahatsızlıktan kurtulmak isteyen kişiler için bir kurtarıcı niteliğindedir.Sedef hastalığı her 50 kişiden bir kişide görülen bir rahatsızlıktır.Sedef hastalığı kişinin derisinde kırmızılık ve pullanmayla deride soyulma ile kendini göstermektedir.Sedef hastalığı olan kişiler sedef hastalığı neden olur sorusunun cevabını merak etmektedirler fakat sedef hastalığının belirtisi tam olarak bilinmemektedir.Peki ya İbrahim Saraçoğlu Sedef Kürü nasıl yapılır ve nasıl uygulanır?

İbrahim Saraçoğlu Sedef Kürü

Sedef kürü için İbrahim Saraçoğlu aşağıdaki uygulamaya tam olarak uyulması gerektiğinin altını çiziyor.

Çörek Otu:Bu kür için 3 çay kaşığı çörek otu güzelce ezilir.Sonra biraz yoğurda eklenir ve sabah aç karnına ve öğlen aç karnına yenir.Bu uygulama düzenli olarak bir ay boyunca her gün yenir.

Karabaş Otu:Dört başak kadar karabaş otunu kaynamakta olan bir su bardağı su içerisinde 3-4 dakika kadar kaynatılmalıdır.Sonrasında ise akşamları tüketilmelidir.

Siyah Kuru Üzüm:Sedef rahatsızlığı olan kişiler kaşıntı sorunu yaşıyor ise siyah kuru üzüm uygulamasını da yapmalıdır.Bu uygulama için 15 adet kuru üzüm güzelce ezilir sonrasında öğleden sonra tüketilir.

Yukarıda verilen bu üç uygulama aynı anda uygulanmalıdır.Bu uygulamalar bir ay boyunca aynı anda yapılmalıdır.Ayrıca aşağıdaki maddelere de dikkat edilmelidir.

Yoğurt:Sedef rahatsızlığına sahip kişiler düzenli olarak yoğurt yemelidirler.Yemeklerin yanında ve ara öğün olarak yoğurt tüketebilirsiniz.Yoğurt tüketiminiz minimum günde bir kase olmalıdır.

Beslenmeye Dikkat:Sedef hastası olan kişi düzenli ve dengeli beslenmelidir.Bunun yanında hazır gıdaları beslenmenizin dışında tutmalısınız.

Hakkında Admin

Araştırmacı Yazar Ne İyi Gelir Konusu Hakkında Uzman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*